Leif Folke Petterson

Leif Folke Petterson

Daglig leder

leif@mollavekst.no

 

 

Walborg I. Gundersen

Walborg I. Gundersen

Veileder & Fagansvarlig Oppfølging

walborg@mollavekst.no

Trine Søberg Saxlund

Trine Søberg Saxlund

Veileder Oppfølging

trine@mollavekst.no

Henriette Thorvildsen Bråten

Henriette Thorvildsen Bråten

Veileder Oppfølging

henriette@mollavekst.no

Silje Korsvik

Silje Korsvik

Avdelingsleder Aktivitetsenter

silje@mollavekst.no

Stephan Peter Gundersen

Stephan Peter Gundersen

Miljøterapeut Aktivitetsenter

stephan@mollavekst.no

Mariann Gundersen Berg

Mariann Gundersen Berg

Miljøarbeider Aktivitetsenter

mariann@mollavekst.no

Berit Bjorvatn-Carlsen

Berit Bjorvatn-Carlsen

Arbeidsleder Aktivitetsenter

berit@mollavekst.no

Bjørn Langemyr

Bjørn Langemyr

Arbeidsleder VTA & Produksjonsansvarlig

bjorn@mollavekst.no

Hanne Therese Rørvik

Hanne Therese Rørvik

Veileder VTA

hanne.therese@mollavekst.no

Merete de Vibe Kittelsen

Merete de Vibe Kittelsen

Veileder VTA & Fagansvarlig

merete@mollavekst.no

Knut Guttormsgaard

Knut Guttormsgaard

Arbeidsleder & Fagansvarlig Snekkerverkstedet

knut@mollavekst.no

Glenn Håkon Langemyr

Glenn Håkon Langemyr

Arbeidsleder Snekkerverkstedet

glenn.haakon@mollavekst.no

Hanne Svenbalrud

Hanne Svenbalrud

Veileder Aktiv i Froland

hanne@mollavekst.no

Jarle Johansen

Jarle Johansen

Arbeidsleder & Fagansvarlig Aktiv i Froland

jarle@mollavekst.no

Share This